Jdi na obsah Jdi na menu
 


Listopad

Datum

 CO NÁS ČEKÁ V LISTOPADU
1.11. Pompony 15:00 - 16:00
2.11. 

Vypravěč pohádek p. Taraba – pohádka

„Pták Ohnivák a liška Ryška"

Logopedická prevence 13:00 - 13:45 (Sluníčka)

Keramika I. 14:30 - 15:15

Keramika II. 15:15 - 16:00

Flétna 14:30 - 15:15

3. 11. Veselé pískání 13:00 - 13:45 (Sluníčka) 
dle počasí

Zábavná akce pro děti při pobytu venku

"Kam se schoval ježek?"

8. 11.  Pompony 15:00 - 16:00
9. 11.

Screeningové vyšetření zraku dětí - Mgr. Andrea Jeřábková

Grafomotorika 13:00 - 13:45 (předškoláci)

Keramika I. 14:30 - 15:15

Keramika II. 15:15 - 16:00

Flétna 14:30 - 15:15

10. 11. Tvořivé ručičky 13:00 - 13:45 (Sluníčka)
14.-18.       Celé Česko čte dětem - Maminko, tatínku přečti mi pohádku
14. 11.

Barevný podzimní den - ČERVENÝ - oblečte dětem alespoň jeden kousek oblečení červené barvy - není podmínkou, ale bude to hezké smiley

15. 11.

Barevný podzimní den - ŽLUTÝ - oblečte dětem alespoň jeden kousek oblečení žluté barvy - není podmínkou, ale bude hezké smiley

Pompony 15:00 - 16:00

16. 11.

Barevný podzimní den - ZELENÝ - oblečte dětem alespoň jeden kousek oblečení zelené barvy - není podmínkou, ale bude to hezké smiley

Logopedická prevence 13:00 - 13:45 (Sluníčka)

Keramika I. 14:30 - 15:15

Keramika II. 15:15 - 16:00

Flétna 14:30 - 15:15

17. 11. Státní svátek
18. 11.

Barevný podzimní den - ORANŽOVO - HNĚDÝ - oblečte dětem alespoň jeden kousek oblečení oranžové nebo hnědé barvy - není podmínkou, ale bude to hezké smiley

21.- 25.

Hodový týden - "Čí sů hody"

/tradice hodů, tanečky, písničky, kreslení a 

 vybarvování ornamentů, vycházka k májce…/
22. 11. Pompony 15:00 - 16:00
23. 11.

Grafomotorika 13:00 - 13:45 (předškoláci)

Keramika I. 14:30 - 15:15

Keramika II. 15:15 - 16:00

Flétna 14:30 - 15:15

24. 11.

Štafetový běh Babí léto (sportovní hala Veselí nad Moravou)

Tvořivé ručičky 13:00 - 13:45 (Sluníčka)

27. 11. Vystoupení dětí při rozsvícení vánočního stromu
28. 11. Přerušení provozu v MŠ - přerušení dodávky elektrické energie v celé obci
29. 11. Pompony 15:00 - 16:00
30. 11.

Logopedická prevence 13:00 - 13:45 (Sluníčka)

Keramika I. 14:30 - 15:15

Keramika II. 15:15 - 16:00

Flétna 14:30 - 15:15

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA